Konkurs plastyczny dla Rodziców "Szkoła na wesoło"

Konkurs plastyczny dla Rodziców

Szkoły Podstawowej nr 150 im. W. Wróblewskiego w Warszawie

"Moja szkoła na wesoło"

„Kiedy dzieci są małe, w swoich marzeniach mogą być kimkolwiek chcą, a potem o tym zapominają.

Przestają grać na instrumentach, porzucają pisanie książek, rysowanie”.

Jumann Malouf

KONKURS PLASTYCZNY „MOJA SZKOŁA NA WESOŁO”
adresowany do rodziców, opiekunów, pełnoletniego rodzeństwa naszych uczniów

Organizatorzy:
- Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego w Warszawie,
- NAUCZYCIEL PLASTYKI – Pani Małgorzata Przewłocka,
- Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 150 im. Walerego Wróblewskiego w Warszawie.

Cele konkursu:
- rozwijanie wyobraźni twórczej osób dorosłych,
- kształtowanie silnych więzi międzypokoleniowych,
- integracja środowiska szkolnego.

Regulamin konkursu

Tematem pracy plastycznej jest przedstawienie miłych, zabawnych wspomnień dotyczących lat spędzonych w szkole. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice: malarstwo, rysunek, grafika (komiks) – wyłączając techniki komputerowe, prace przestrzenne. Prace nie mogą być zrolowane, składane.

Format prac od A4 do A2 – bez oprawy.
Prace powinny zawierać czytelny opis: tytuł pracy, technika, imię i nazwisko, numer telefonu lub e-mail. Uczestnik może zgłosić jedną oryginalną pracę wykonaną samodzielnie bez udziału uczniów wraz z wypełnionym oświadczeniem.
Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:
I Kategoria – Artyści Amatorzy – w opisie litera A,
II Kategoria – Artyści Profesjonalni – osoby związane zawodowo z dziedzinami sztuki lub absolwenci Średnich Szkół Plastycznych i Wyższych Uczelni Plastycznych – w opisie litera P.

Prace należy oddać w terminie od 1 do 12 kwietnia 2019 roku nauczycielowi plastyki - Pani Małgorzacie Przewłockiej.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 8 maja 2019 roku.

Uroczyste rozdanie nagród, wyróżnień i dyplomów odbędzie się podczas  Święta Szkoły w dniu 8 maja 2019 roku.

Po zakończonym konkursie, prace można będzie odebrać w dniach od 9 maja do 15 maja 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Życzymy sukcesów!

OŚWIADCZENIE AUTORA PRACY KONKURSOWEJ

(OSOBA PEŁNOLETNIA)